این کتاب به آموزش گیتار به زبان ساده و آسان پرداخته که هر فردی می تواند با مطالعه و اجرای تمرین های این کتاب نحوه نواختن گیتار را به راحتی یاد بگیرد. این کتاب به زبان انگلیسی می باشد، البته نیازی به دانش بالایی از انگلیسی نیست و نویسنده با استفاده درست از علایم و عکس های لازم توانسته در کوتاه ترین زمان و راحت ترین روش ممکن نت خوانی و حتی کوک گیتار را به مخاطب خود فرا دهد. در این کتاب آموزش گیتار که در واقع هم برای گیتار از نوع آکوستیک و هم گیتار با سیم پلاستیکی گردآوری شده است، از شناسایی اجزا و بدنه گیتار فرا خواهید گرفت تا نواختن آکورد و هر نوع آموزش نت خوانی گیتار. 

از مشخصات بارز این کتاب می توان به تمرینات داده شده بعد از هر درس اشاره کرد بدین ترتیب که ابتدا شما را با سیم های گیتار از سیم شماره یک گیتار تا آخر ونت های قرار گرفته شده بر روی هر سیم آشنا می کند و سپس برای هر سیم در ادامه آن تمرینات نت خوانی و نواختن گیتار با نت ها و ملودی های ساده ای که هر بخش از کتاب و برای هر سیم قرار داده شده است که با تمرین متداوم با استفاده از همین ملودی های ساده در ادامه کتاب و با فراگیری بیشتر نت خوانی و راه افتادن دستتان به ملودی هایی با تعداد نت بیشتر و چند خطی یا چند صفحه ای برخورد خواهید کرد که بسیار از نواختن آنها لذت خواهید برد.

ملودی ها و آهنگ های به کار رفته در این کتاب از شاخص ترین نت ها و ملودی ها ودر عین حال روان ترین و ساده برای انواع گیتار می باشد و با نواختن آن ملودی ها حتماً به گوشتان آشنا خواهد آمد. در این کتاب شما با ترانه خوانی همراه نواختن گیتار و حتی کوک کردن گیتار را هم یاد خواهید گرفت. امیدوارم از خواندن و اجرای آن لذت ببرید.

لینک دانلود  

پسورد: boys.blogfa.com


برچسب‌ها: کتاب آموزش گیتار, نت گیتار, ملودی گیتار, آموزش ساده گیتار, آموزش نت خوانی
+ نوشته شده در ساعت 11:56 توسط مصطفی |