نت ملودی گیتار الهه ناز رو که خیلی هم طرفدار داره نشستم پای Guitar Pro و 3 سوتی نوشتم که بزارمش تو وبلاگ واسه دانلود. هم فایل pdf آماده کردم و هم فایل gp5. امیدوارم خوشتون بیاد.

در ضمن اگر که مشکلی داره خوشحال میشم بهم بگین.

مرسی از توجهتون

دانلود از مدیا فایر

فایل pdf

دانلود

فایل gp5

دانلود


برچسب‌ها: نت گیتار, ملودی گیتار, الهه ناز
+ نوشته شده در ساعت 20:43 توسط مصطفی |

سلام به همه

امروز نت گیتار مرغ سحر رو که با guitar pro 5 نوشتمش برای شما قرار دادم. در ضمن هم فایل pdf این ملودی و هم فایل gp5 برای دانلود موجوده که پسورد هم براش نذاشتم به خدا.

قابل توجه دوستانی که میگن با لینک مستقیم برای دانلود بذار با عرض پوزش این امکان برای من وجود نداره و فقط از طریق همین کلود ها میشه دانلود کرد.

امیدوارم خوشتون بیاد

لینک دانلود از مدیا فایر

فایل pdf

دانلود

فایل gp5

دانلود


برچسب‌ها: نت گیتار, ملودی گیتار, مرغ سحر
+ نوشته شده در ساعت 19:46 توسط مصطفی |

کتاب نت و ملودی ترانه های پاپ جلد دوم از دهه چهل تا امروز در ادامه ی مجموعه ی اول مخصوص خواننده و سازهای گیتار، کی بورد، پیانو، ویلن، فلوت و غیره گردآوری شده است. این کتاب در سال 1384 منتشر شده است. همراه با این کتاب یک دیسک آموزشی نیز قرار دارد که نت ها و ملودی های گردآوری شده در کتاب را بصورت فایل صوتی همراه دارد. نشر چندگاه مجموعه ی گردآوری شده توسط حمید نجفی را با عنوان ملودی و آکورد ترانه های پاپ به انتشار درآورده است.  

 تمام ملودی ها و نت های گیتار موجود در این کتاب به زبان ساده و آسان می باشد که برای هر فرد آشنا به نت خوانی مناسب می باشد. 

این کتاب حاوی نت و ملودی های زیبایی است که با زمزمه ی گیتار به رقص در خواهد آمد. تمامی نت ها و ملودی هایش برگرفته از ترانه های گوش نوازی است که برای تک تک ما خاطره هایی به همراه دارد. این کتاب را به همه ی دوستانم که نت خوانی را میدانند و به تمرین بیشتری برای آشنایی چشم و نت نیاز دارند پیشنهاد میکنم. خوش آن باشد که به دستان گرم تو سیم های سخت گیتار با نسیم نت های این مجموعه به رقص درآیند.                                                            

فهرست ملودی و نت های گیتار این کتاب ارزشمند به شرح زیر است:

۱- پل  ۲-گل سنگ  ۳-قصر صدف  ۴-چرا نمی رقصی  ۵-کوهستان  ۶-تنگ غروب  ۷-چشم من  ۸-ماه  ۹-عسل  ۱۰-خانم گل   ۱۱-قصه عشق  ۱۲-دوستت دارم ۱۳-مداد رنگی  ۱۴-اسیر دل   ۱۵-قبله  ۱۶-پیچک  ۱۷-عشق  ۱۸-خواب بارون  ۱۹-نیلوفر   ۲۰-زمستون

دانلود

رمز فایل: boys.blogfa.com

توجه: ارزش این کتاب محفوظ است و تنها برای کسانی که به هر دلیلی قادر به تهیه این مجموعه نیستند قرار داده شده است. لطفاً اگر مورد پسند شما واقع شد جهت حمایت از فرهنگ کتاب اصل آنرا تهیه نمایید. 


برچسب‌ها: کتاب مجموعه آهنگ گیتار, ملودی گیتار, نت و ملودی ساده گیتار
+ نوشته شده در ساعت 9:36 توسط مصطفی |

کتاب اول جامع نت ترانه های پاپ از دهه ی چهل تا امروز که مخصوص خواننده و سازهای گیتار، کی برد، ویولون، پیانو، فلوت و غیره گردآوری شده را می توانید در شرح دانلود کنید. تمام ملودی ها و نت های گیتار موجود در این کتاب به زبان ساده و آسان می باشد که برای هر فرد آشنا به نت خوانی مناسب می باشد. 

درباره کتاب:

گردآورنده این کتاب آقای حمید نجفی و انتشارات چندگاه در چاپ نهم تعداد 5000 نسخه از این کتاب آموزشی را منتشر کرده است. از خصوصیات این کتاب می توان به حضور ملودی های گوش نواز و آشنا اشاره کرد که برگرفته از ترانه های پاپ چهار دهه پیش تا کنون می باشند. نت هایی از ترانه های آشنا و آهنگ های گوش نواز و ناب ایرانی که با دقتی خاص به کنار هم آمده اند و با لرزش تارهای گیتار نشاط را به روان شنونده انتقال می دهد.  این کتاب به همه ی کسانی که آشنا به گیتار و نت خوانی هستند و دستانشان نیاز به تمرینی ساده و ریتمی ملایم دارد توصیه می شود. این مجموعه  به ملودی های آسان و ساده گیتار مزین شده که برای علاقه مندان به یادگیری گیتار کاملاً مناسب می باشد.

توجه: ارزش این کتاب محفوظ است و تنها برای کسانی که به هر دلیلی قادر به تهیه این مجموعه نیستند قرار داده شده است. لطفاً اگر مورد پسند شما واقع شد جهت حمایت از فرهنگ کتاب اصل آنرا تهیه نمایید.

فهرست ملودی و نت های گیتار این کتاب ارزشمند به شرح زیر است:

1-پونه  2-کلبه  3-شیطنت  4-تو این زمونه   5-گل سرخ  6-غریب آشنا   7-دریاچه نور  8-جمعه  9-مهتاب  10-بی ستاره  11-شالیزار  12-کی اشکاتو پاک می کنه   13-قسم   14-سفر   15-هدیه   16-مهمون  17-پرنده   18-گل بی گلدون   19-گل پونه   20-شانه   21-نفرین   22-انار انار

                                              

دانلود

رمز فایل: boys.blogfa.com


برچسب‌ها: کتاب مجموعه آهنگ گیتار, ملودی گیتار, نت و ملودی ساده گیتار
+ نوشته شده در ساعت 18:35 توسط مصطفی |