کتاب اول جامع نت ترانه های پاپ از دهه ی چهل تا امروز که مخصوص خواننده و سازهای گیتار، کی برد، ویولون، پیانو، فلوت و غیره گردآوری شده را می توانید در شرح دانلود کنید. تمام ملودی ها و نت های گیتار موجود در این کتاب به زبان ساده و آسان می باشد که برای هر فرد آشنا به نت خوانی مناسب می باشد. 

درباره کتاب:

گردآورنده این کتاب آقای حمید نجفی و انتشارات چندگاه در چاپ نهم تعداد 5000 نسخه از این کتاب آموزشی را منتشر کرده است. از خصوصیات این کتاب می توان به حضور ملودی های گوش نواز و آشنا اشاره کرد که برگرفته از ترانه های پاپ چهار دهه پیش تا کنون می باشند. نت هایی از ترانه های آشنا و آهنگ های گوش نواز و ناب ایرانی که با دقتی خاص به کنار هم آمده اند و با لرزش تارهای گیتار نشاط را به روان شنونده انتقال می دهد.  این کتاب به همه ی کسانی که آشنا به گیتار و نت خوانی هستند و دستانشان نیاز به تمرینی ساده و ریتمی ملایم دارد توصیه می شود. این مجموعه  به ملودی های آسان و ساده گیتار مزین شده که برای علاقه مندان به یادگیری گیتار کاملاً مناسب می باشد.

توجه: ارزش این کتاب محفوظ است و تنها برای کسانی که به هر دلیلی قادر به تهیه این مجموعه نیستند قرار داده شده است. لطفاً اگر مورد پسند شما واقع شد جهت حمایت از فرهنگ کتاب اصل آنرا تهیه نمایید.

فهرست ملودی و نت های گیتار این کتاب ارزشمند به شرح زیر است:

1-پونه  2-کلبه  3-شیطنت  4-تو این زمونه   5-گل سرخ  6-غریب آشنا   7-دریاچه نور  8-جمعه  9-مهتاب  10-بی ستاره  11-شالیزار  12-کی اشکاتو پاک می کنه   13-قسم   14-سفر   15-هدیه   16-مهمون  17-پرنده   18-گل بی گلدون   19-گل پونه   20-شانه   21-نفرین   22-انار انار

                                              

دانلود

رمز فایل: boys.blogfa.com


برچسب‌ها: کتاب مجموعه آهنگ گیتار, ملودی گیتار, نت و ملودی ساده گیتار
+ نوشته شده در ساعت 18:35 توسط مصطفی |